W tym roku sezon wiosenno letni opanowały kolory. I to nie byle jakie! Kolorowe ptaki w świecie mody mają bardzo uśmiechnięte oczy, bo w propozycjach projektantów na światowych wybiegach królują energetyczne projekty. Jedną z tych najbardziej pożądanych barw zarówno na ubraniach jak i w dodatkach jest temperamentna cytryna! Od razu rzuca się w oczy i przyciąga uwagę, ale trudno jest dobrać stylizację tak, by nie przesadzić. Szukając rozwiązania dla tego najmodniejszego koloru postaw na prostotę, by nie przekombinować. Co zatem wybrać? Piękną marynarkę w limonkowym kolorze, pod którą założysz białą bluzkę i czarne dodatki. Skoro kolor ma siłę, pozwól, by działał w otoczeniu bieli i czerni!

limonkowa marynarka

Pamiętasz styl disco z lat 80? A kolor fuksji na legginsach? Cofamy się w czasie, by znaleźć inspirację kolorami, bo wiosna i lato będą pełne soczystej fuksji. Stylizacje z taką propozycją są o wiele łatwiejsze do skomponowania, ponieważ głęboka fuksja idealnie łączy się z pudrowym różem lub delikatnym błękitem. Mieszanie mocnych barw z pastelami będzie pasowało nie tylko na spotkania rodzinne, ale też do pracy czy podczas wycieczek w nieznane. Niebanalne połączenie z pewnością przyciągnie wzrok Twoich koleżanek!

sukienka w kolorze fuksji

Paleta Pantone na sezon, który trwa obecnie ma jeszcze jeden, wyjątkowo ciekawy kolor. Nazywany jest niagara, a skojarzenia z wodospadem lub rzeką są tutaj wskazane. To przepiękny, przygaszony niebieski dla prawdziwej damy. Kombinezony i eleganckie sukienki w tym kolorze będą absolutnym hitem, tak więc zacznij przegląd szafy w poszukiwaniu akcesoriów, które będą pasowały.

błękitna sukienka na lato

Trzy absolutne hity jeśli chodzi o kolory w tym sezonie znalazłaś powyżej. Jeśli brakuje Ci inspiracji – zajrzyj do sklepu naia.pl, być może coś wpadnie Ci w oko?