Chciałem napisać o jesiennych trendach coś więcej, ale na razie poprzestanę na jednym. Chodzi mi o modę na dres – nie podoba mi się, ale cóż… Zaczęło się oczywiście od dużych projektantów i celebrytów – najpierw niby niewinnie – bluzy i koszulki z napisami, dużymi printami. Później były spodnie dresowe do szpilek i poszło. Brakowało chyba tylko zasuwanej bluzy dresowej znanej firmy noszonej zamiast marynarki.

W tej chwili na ulicach dominującym trendem jest noszenie dresu: a raczej wszystkiego w wersji dresowej: są rozkloszowane spódniczki  (w innym wydaniu są całkiem świetne), sukienki w normalnym fasonie, bluzki-buzy, tuniki i narzutki – wszystko uszyte z bawełny „dresowej”. Oczywiście pojawiło się to również w naszym butiku – w końcu nasi projektnaci podążają za trendami. Znalazło się w naszej ofercie i Wam się spodobało. Mnie nadal nie przekonuje, ale cóż – może się nie znam…

Jeśli jeszcze nie macie jeszcze nic „dresowego” na jesień i zimę zapraszam na zakupy – polecam zwłaszcza fajną linię Dres! od Ivon. Znajdziecie w niej wszystko co potrzeba: spódnice, sukienki, bluzki i narzutki.

kolaz dres