Dzień Kobiet – święto wszystkich Pań

Jest to coroczne święto, które obchodzimy 8 marca i to nie tylko w Polsce. Pierwszy Dzień Kobiet obchodzony był ostatniego dnia lutego 1909 roku w Nowym Jorku, natomiast w naszym kraju, na szeroką skalę świętujemy dopiero od 1993 roku. Pierwowzoru upatruje się w starożytnym Rzymie, gdzie obchodzono Matronalia – uroczystości związane z macierzyństwem i płodnością, kiedy żony otrzymywały od mężów prezenty, a dodatkowo spełniali ich zachcianki. Dziś również Paniom wręczane są tego dnia drobne upominki: kwiaty, słodkości i inne, eleganckie prezenty. Być może mamy pomysł na jeden z nich, a mianowicie modne sukienki z wzorami!

sukienka z wzorem

Sukienki z wzorami – spraw sobie prezent!

Sukienka na wiosnę wcale nie musi być nudna. Wystarczy zainwestować w piękny kolor i ciekawy wzór. Na myśl przychodzą od razu propozycje w kwiatki, ale przecież jest tyle wspaniałych motywów. Możesz postawić na sukienki z wzorami piórek w klimacie boho, rozkloszowane z geometrycznymi kształtami, albo najmodniejszy w tym sezonie print moro! Tym razem zapomnij o jednokolorowych propozycjach, baw się modą, uśmiechnij się i poczuj pewnie w nowej stylizacji! Jest tyle fantastycznych sukienek, które na pewno zwrócą Twoją uwagę. Spędź Dzień Kobiet w oszałamiającej stylizacji i poczuj w sobie wiosenną radość! Jesteśmy przekonani, że wyjątkowy outfit na pewno poprawi Ci humor! 

sukienka z wzorem

Nasze propozycje

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali czegoś od siebie. Wszystkie sukienki przedstawione we wpisie możecie znaleźć w sklepie naia.com.pl! Bardzo chcielibyśmy przekonać wszystkie kobiety, że sukienki z wzorami mogą wyglądać zjawiskowo na każdej figurze, wystarczy tylko dobrze dobrać je do swojej sylwetki. Pełniejsze biodra ukryjemy pod rozkloszowaną propozycją, krótkie nogi wydłużymy sukienką mini, a wąską talię podkreślimy odcięciem na tej wysokości! Kombinujcie i dajcie się ponieść wiosennemu szaleństwu z radością i uśmiechem!

Sukienka z wzorem

Cały zespół sklepu Naia życzy wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet spełnienia najskrytszych marzeń, wiary w siebie i cudownych chwil spędzonych z najbliższymi!