Dzisiaj porozmawiamy o moich top produktach do malowania brwi. Przyznam szczerze, jaki mam dzień i humor, taki wybieram produkt. Czasami mam ochotę na bardziej wymalowane, czasem naturalne. Od tego jaki chcę uzyskać efekt zależy użyty kosmetyk.

Pierwszym kosmetykiem, z którym chce Was zapoznać jest pomada do brwi firmy Freedom Makeup, moja to odcień Ash Brown. Można śmiało powiedzieć, że jest ona tańszym odpowiednikiem pomady z Anastasia Beverly Hills, czy Inglota. Takim produktem uzyskujemy bardzo precyzyjny makijaż brwi, który najlepiej się sprawdzi przy wieczorowym makijażu.

Jeśli chcę uzyskać bardzo naturalny efekt i nie zależy mi na precyzji to sięgam po konturówkę do brwi firmy Golden Rose. Jej zaletą jest to, że oprócz kredki, która jest wysuwana, z drugiej stron ma spiralkę do wyczesania nadmiaru. Takie produkty idealnie sprawdzają się podczas podróży.

Przedostatnim kosmetykiem, który chciałabym Wam pokazać jest cień, również firmy Golden Rose. Malując takim cieniem uzyskujemy bardzo miękki i lekki makijaż brwi. Lubię nim malować np. brwi mojej mamy, która ma jasne brwi i nie lubi ani zbyt mocnych, ani zbyt ciemnych. Pamiętajcie tylko, aby wybrać odpowiedni odcień!

Na sam koniec zostawiłam produkt, bez którego nie wyobrażam sobie makijażu brwi i czasami zastanawiam się, jak mogłam się bez niego kiedyś obejść. Mowa tu o żelu utrzymującym włoski. Będąc posiadaczką bardzo niesfornych brwi ten kosmetyk sprawdza się idealnie. Na rynku mamy wiele dostępnych produktów tego rodzaju, ale ja nadal pozostaję wierna firmie Golden Rose – zdecydowanie podbili moje serce jeśli chodzi o akcesoria do malowania brwi. Nie tylko są w przystępnej cenie, również utrzymują się bardzo długo.

Mam nadzieję, że i Wam sprawdzą się te produkt. Dajcie znać, czy któreś z nich testowałyście. Do następnego razu 🙂

kosmetyki do pielęgnacji brwi