No nie mogłem się powstrzymać.

Najpierw wielkie oczekiwanie co też Riri jako projektantka pokaże, a później wielkie rozczarowanie mediów. I fala krytyki: że pokaz za krótki, że kolekcja niespójna, że tylko dla dziewczyn o figurze Rihanny, że gwiazda się spóźniła na swój własny pokaz… to tylko niektóre „wnioski” jakie mi utkwiły po przejrzeniu tego co napisali inni.

No to obejrzałem co w tej kolekcji jest takiego beznadziejnego…. i wiecie co? Chyba oglądałem nie te zdjęcia, albo coś pomyliłem…. Według mnie kolekcja jest spójna – wszystko jakoś tam się łączy i pasuje do siebie. Widać inspirację scenicznymi strojami piosenkarki i to jest według mnie OK.

A najlepsze było – nie wiem gdzie to wyczytałem, że ktoś się zbulwersował że Rihanna nie projektowała strojów sama tylko akceptowała projekty zrobione przez kogoś innego – to dopiero bomba! Gwiazdy, które swoim nazwiskiem firmują ubrania, kosmetyki, perfumy itd… na pewno zawsze same je tworzą. Ja sprawdziłem i okazuje że projekty przygotował człowiek, który na co dzień jest jej kostiumografem. Według mnie to dobry układ – gwiazda użycza swojej marki dla czegoś co jest bardzo z nią związane.

Podsumowując – ogólnie nie mam nic do zarzucenia, klika rzeczy mi się podoba, ceny nieco odstraszające, ale kolekcja ma być limitowana więc może to dlatego. Acha – i buty, które są częścią kolekcji nie podobały mi się w ogóle….

 

Na tym zdjęciu są dwa projekty, które mi się spodobały. Są jeszcze spódnice takie jak dół czarnej sukienki – też fajne:

 

rihanna kolekcja