Jeśli śledzicie nasz fanpage na Facebooku to widzieliście zapowiedź czegoś co szykowaliśmy w zaciszu biura. Dzisiaj już możemy oficjalnie poinformować. Ale po kolei:

Jak zapewne wiecie od dawna pokazujemy blogerki ze stylizacjami w ubraniach z naszego butiku. W ten sposób pokazujemy Wam stylizacje, które mogą Was zainspirować do tworzenia własnych zestawów z ubraniami z naszego butiku.

Teraz nadszedł czas, żeby pokazać nasz pomysł. W ramach projektu Ambasadorka Marki Naia podjęliśmy stałą i regularną współpracę ze świetnymi i bardzo popularnymi blogerkami modowymi. Dzięki temu będziecie mogły zobaczyć jeszcze więcej stylizacji, a w przyszłości postaramy się przygotować różne ciekawe akcje dla Was.

 

Dzisiaj oficjalnie w gronie Ambasadorek Marki witamy Julię. Julia prowadzi bloga Juliette in Wonderland, jest aktywna na Facebooku i Instagramie. Mogliście zobaczyć jej stylizacje z naszymi ubraniami (tutaj i tutaj). Uwielbiamy styl Julii, kochamy jej włosy (zazdrościmy :)) i zniewalający uśmiech. Jeśli jeszcze nie obserwujecie jej to zapraszamy i polecamy.