Nowy Rok zawsze przynosi zmiany. W 2017 postaw na odświeżenie swojej garderoby! Postanowiliśmy wybrać 3 rzeczy, których nie może zabraknąć w Twojej szafie w nadchodzącym sezonie. Propozycje te sprawią, że stylizacje będą ciekawe, pomysłowe i dostosowane do obecnych trendów. To co, zaczynamy?

KOLOROWA BOMBERKA

Już od jakiegoś czasu bomberki rządzą w świecie mody. I to się na razie nie zmieni. Dlatego Twoja garderoba powinna mieć przynajmniej jedną, krótką bomberkę, która stanie się prawdziwą ozdobą wielu stylizacji. Nie ograniczaj się do klasycznej bomber jacket w kolorze khaki. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i wybierz kurteczkę pełną zdobień i kolorów. Daj się zauważyć! Wyjątkowe wzory i ciekawe fasony wyróżnią Cię z tłumu i pozwolą się poczuć naprawdę kobieco.
PS. Pozostałe elementy stylizacji powinny pozostać w stonowanych kolorach, dla zachowania równowagi!

granatowa bomberka

Bomberki w naszym butiku

SPÓDNICZKA Z EKOSKÓRY

I to nie klasyczna, czarna, ale w kolorze, żeby dodawała Ci energii w dniach, kiedy na dworze jest szaro, a w pracy wyjątkowo nudno. Nasze propozycje to beż, brąz czy turkus! Najwygodniejsze spódniczki z ekoskóry to te o kształcie trapezu, ponieważ nie będą krępowały ruchów i sprawią, że poczujesz się świetnie. Kształt ten nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o sylwetkę, ponieważ każda kobieta będzie wyglądała w niej zjawiskowo. Pamiętaj, że ekoskóra wraca do łask i na pewno okaże się hitem sezonu, dlatego już teraz możesz zaopatrzyć swoją szafę w tę część garderoby.

spódnica ze skóry

Zobacz spódnice z ekoskóry

SPORTOWA SUKIENKA

Kobieta w każdym wieku powinna mieć w swojej szafie przynajmniej trzy sukienki – małą czarną, koktajlową i sportową, którą można założyć na co dzień. Skupmy się na tej ostatniej. Sportowe sukienki sprawdzą się w sytuacjach, w których nie mamy co na siebie włożyć, a musimy szybko wyjść z domu załatwić kilka spraw na mieście. Z łatwością dobierzemy do nich buty na płaskim obcasie. Luźny fason zapewni komfort, a nieformalny styl pozwoli nam poczuć się swobodnie.

sukienka sportowa

Sportowe sukienki

 

Nadchodzący sezon będzie otwarty na wszelkiego rodzaju szalone wzory i fasony. Otwórz się zatem na nowe doświadczenia i kombinuj podczas tworzenia codziennych stylizacji. Nie ograniczaj się jedynie do outfitów w jednym kolorze, pokaż pozytywną stronę codziennego ubioru!

 

Zapisz

Zapisz